Dedektif Şirketleri | Dedektif firmaları - Özel Dedektif - Investigator Istanbul - Dedektiflik Şirketleri

Ürün Marka Patent Araştırma

 Ürün Marka-Patent Araştırma

 

Sayın marka ve şirket sahipleri, patentli markanızın ve ürününüzün taklit edildiğini sahtesinin yapıldığını biliyormuydunuz? Bunun için araştırma yapmanın sizce zamanı gelmedimi? Bu durumda Türkiye de bir özel dedektiften yardım almanız gerekmektedir.

 

 

Sadece İstanbul'da değil Türkiye nin bütün illeri ve sınırları dahilinde Özel dedektiflerimiz markanızı taklit eden kişi, kurum ve kuruluşları tespit edip kanunlar çerçevesinde işlem yaptırmanızı sağlayacaktır. Marka Patent Sahtecilikleri hususunda Zabata dedektiflikten sadece  Türkiye değil aynı zamanda Almanya, Avusturya, İran, Irak, Suriye, Ürdün, Mısır, İsrael, Lübnan, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve diğer tüm Ortadoğu ve Kafkas ülkelerinde de özel dedektiflik hizmeti alabilirsiniz.

 

 

 

      

Product Brand-Patent Research

 

    

If you are in Turkey you think there has been patented brand and product counterfeiting has been imitated, in Turkey, a private detective to get help on this issue is required.    

 

Private detectives brand within the boundaries of all the provinces of Turkey and mimicking people, institutions and organizations to take action to identify and provide the framework of the law. Dedektiflikten Zabata this issue not only for Turkey but also in Iran, Iraq, Syria, Jordan, Egypt, Israel, Lebanon, Russia, Georgia, Azerbaijan and other countries in the Middle East and the Caucasus, the private detective service provider.